Haber

DP Genel Başkanı Uysal, Millet İttifakı olarak çalışmalarına devam edeceklerini bildirdi.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Her bir vatandaşımızın barış, refah, adalet ve demokrasi üretme inancıyla Millet İttifakı olarak çalışmalarımıza devam edeceğimizi aziz Türk milletimize bir kez daha beyan ve taahhüt ediyoruz. ülkemizde ve başarma inancıyla.” terimini kullandı.

Uysal, yaptığı yazılı açıklamada, 21 yıllık AK Parti yönetiminin sistemli bir şekilde çökertilmesinin onbinlerce cana, milyonlarca insanın evlerinden olmasına yol açtığına dikkat çekti.

Her bir vatandaşın bedelini ödediği sosyal, siyasi ve ekonomik sorunların ve ülkenin karşı karşıya olduğu zorlukların, sorumluluk bilinciyle ortak iradeye olan ihtiyacı ortaya koyduğunu belirten Uysal, şunları kaydetti: aynı tespit.” tabirini kullandı.

Uysal, DP’nin 1946’da başlattığı demokrasi, adalet ve hakkaniyet mücadelesinin 77. yılında merkez sağ siyasetin ve umudun sesi olarak bire bir kararlılık ve bire bir inançla çalışmaya devam ettiklerini belirtti. .

Dün olduğu gibi inandığımız ve doğru bildiğimiz yolda yürüyoruz. Millet İttifakı olarak barış üretme kararlılığıyla çalışmalarımıza devam edeceğimizi aziz Türk milletimize bir kez daha beyan ve taahhüt ediyoruz, Ülkemizdeki her bir vatandaşımızın refah, adalet ve demokrasi için ve başarma inancıyla. Vatandaşlarımız merak etmesin. Birlikte başaracağız.”

aslanapa-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu