Haber

Çiçeklerini Adet Kanıyla Suladığını Açıklayan Jessica McKasso: “Rahimimin İsteklerini Dinliyorum”

Sosyal medyada yaptığı paylaşım ve açıklamalarla sık sık gündem olan Jessica McKasson, son yaptığı açıklamayla yine çok konuşuldu. Jessica McKasson, her ay adet kanı topladığını ve bu kanla bitkilerini suladığını açıkladı.

Jessica McKasson yaptığı son açıklamada adet kanı biriktirdiğini söyledi. Bitkileri regl kanıyla suladığını söyleyen McKasson, “Ben bitkileri regl kanımla sularım. Bu, dünyayla yeniden bütünleştiğim anlamına geliyor.”

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda özellikle adet dönemlerinde sancılı ve sancılı günler geçirdiğini belirten McKasson, yaptığı araştırmalarda rahmin değerini okuduktan sonra kendi bedeniyle barışmaya karar verdiğini söyledi.

Vücuduyla yeniden bağlantı kurmak için özel bir rutin uyguladığını söyleyen McKasson, “En sancılı ve ağır dönemleri yaşardım. Rahmimi kendim duymaya başladıktan sonra onun isteklerini dinledim. Bitkileri sulamak için adet kanımı biriktirmeye başladım. Aylık akışımı tebrik ediyorum” dedi.

Eskiden çok ağrılı ve sancılı olan adet dönemlerinin artık ağrısız olduğunu söyleyen McKasson, “Kanımı regl kabımda toplayıp bir şişeye döküyorum. Sonra suyla seyreltiyorum. Bu nedenle tabiat anaya şükranlarımı sunuyorum. Gerçekten de doğanın bize verdiği en güzel hediye.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu