Haber

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş Yerli Yapımcıyla

Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, yerel üreticiyi desteklemek amacıyla hayata geçirdiği proje kapsamında, yerel üreticiden satın aldığı 220 kilo ıspanağı Saray halkına ücretsiz olarak dağıttı.

SARAY BELEDİYESİNDEN YERLİ ÜRETİCİYE DESTEK
Çayla Mahallesi’nde belediyeye ait seralarda organik tarıma devam eden Saray Belediyesi, yerli üreticiye de destek verdi. Sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında yerel üreticilerin seralarından alınan 220 kilogram ıspanak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş liderliğindeki grup tarafından Salı günü vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtıldı.

Yerli üreticinin her zaman yanında olduğunu belirten Önder Özgen Erkiş, yerli üreticiyle dayanışmalarının devam edeceğini söyledi. Özellikle geçim maliyetinden şikayetçi olan vatandaşlar, böyle bir projeyi değerlendirmenin çok değerli olduğunu ifade etti. Saray Belediyesi’nin sosyal projeleriyle örnek olduğunu belirten vatandaşlar, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’e teşekkür etti.

“YERLİ ÜRETİCİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Konuyla ilgili Saray Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Dayanışmanın daha da anlam kazandığı bu günlerde, yerel üreticimizden aldığımız leziz ıspanakları halkımızla buluşturduk. Yerli üreticimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Sofralarda bolluk, damaklarda lezzet olsun denildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

erenler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu